Президент Зеленський говорить про оновлення влади, а люди Гройсмана та однопартійці Порошенка лізуть до неї через всі можливі шпарини

П’ятого листопада цього року відбулося засідання Комісії вищого корпусу влади, яка прийняла рішення про визначення переможців конкурсу на посаду Голови агентства Державного резерву. Серед кандидатів поданих на розгляд Кабміну людина з оточення колишнього прем’єр міністра Володимира Гройсмана — Грановський Олександр Володимирович та член БПП, начальник юстиції міста Києва — Куценко Станіслав Ігорович, який балотувався до Верховної Ради по списках партії Блоку Петра Порошенка.

Поряд з цим, проглянувши декларацію Грановського Олександра Володимировича, впадають в очі з десяток різних фірм до яких він має відношення чи як засновник, чи як співзасновник, або ж де він є директором.

Зазначені фірми з’являлися часто при відмиванні коштів державного бюджету при Прем’єрстві Володимира Гройсмана. Навіть серед них в переліку є електронна біржа.

Але з огляду заробітків, які зазначені Грановським О.В., всі ці товки мають ознаки фіктивності, а не реального підприємництва. Оскільки собі як директору він сплачував менше мінімального заробітку встановленого законодавством України.

Тобто такий собі чоловік з десятком печаток різних фірм під різного роду задачі, саме і був потрібен попередній владі.

На сьогодні цей персонаж має всі шанси очолити стратегічний об’єкт України — Держрезерв.

Виходить що вже нова влада має намір своїми ж руками запустити до державних резервів людину своїх попередників, яка досвідчена в питаннях розбазарення державних коштів тим паче вже його рівень гідний деребану державних резервів в особливий період агресії з боку Росії.

Натомість під керівником міської юстиції паном Куценком Станіславом Ігоровичем схоже «горить крісло», тому він подався на всі «ласі посади» на які Кабміном було оголошено конкурси. Певно з надією хоч кудись прослизнути, щоб не залишитись без годівниці.

Виходячи з вищезазначеного так хочеться запитати нових очільників держави, куди ж дивляться їхні спецслужби і інформатори? Чому знову вертаються через різні схеми і домовленості попередники, яких обіцяли всіх змінити?

Читайте також