Зеленський зранку телефонував до Путіна – просив вплинути на «ту сторону» конфлікту на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в середу обговорив по телефону з російським колегою Володимиром Путіним ситуацію в Донбасі, передає «112 Україна». Він зазначив, що попросив президента Росії «вплинути на ту сторону» конфлікту. 

“Я сьогодні вранці, щойно, розмовляв з президентом Росії Володимиром Путіним з цього приводу, терміново йому зателефонував, сказав, що це (не наближає нас до миру, я дуже Вас прошу вплинути на ту сторону, щоб вони припинили вбивство наших людей”, – розповів Зеленський. 

Президенти двох країн вперше поговорили по телефону на початку липня. Тоді ініціатором діалогу стала українська сторона. Сам розмова тривав близько 20 хвилин і носив прагматичний характер, повідомив журналістам прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков. На питання, чи залишився Путін задоволений розмовою, Пєсков відповів. Прес-служба українського президента повідомила, що ключовим питанням розмови стало звільнення українських моряків. Також Путін і Зеленський торкнулися питання врегулювання конфлікту на південному сході України і спільної роботи по поверненню утримуваних з обох сторін осіб.

Читайте також